هزینه کمپ ترک اعتیاد خصوصی تهران

هزینه کمپ ترک اعتیاد خصوصی

هزینه کمپ ترک اعتیاد 1403

بسته به دولتی یا خصوصی کمپ انتخابی و امکانات آن هزینه کمپ ترک اعتیاد خصوصی تهران متفاوت خواهد بود. اما بدیهی است که هزینه کمپ خصوصی نسبت به دولتی به دلیل امکاناتی که به آن‌ها اشاره کردیم اختلاف خیلی زیادی دارد البته در برخی موارد هزینه ترک اعتیاد در کمپ های دولتی رایگان است. تعرفه مراکز ترک اعتیاد برای سال 1403 برای مدت زمان 28 روز 2.298.000 تومان تعیین شده است.

 

عوامل موثر در هزینه کمپ ترک اعتیاد خصوصی تهران

برای فردی که جهت درمان اعتیاد به کمپ ترک اعتیاد تهران مراجعه می‌کند هزینه هایی وجود دارد که شامل هزینه مواد غذایی، هزینه دارو، هزینه های مربوط به درمان جسمی و روانی و …. می‌شود. اما به طور کلی تعرفه کمپ ترک اعتیاد لاکچری به موارد زیر بستگی دارد:

مکان کمپ ترک اعتیاد

مکانی که کمپ در آنجا واقع شده است در قیمت کمپ ترک اعتیاد موثر است اینکه کمپ در داخل تهران باشد و یا اطراف آن بسیار مهم است. هزینه کمپ ترک اعتیاد خصوصی در تهران نسبت به حومه آن و یا شهرستان‌ها بالاتر است. کمپ های واقع در مناطق خلوت و خوش آب و هوا و با دسترسی آسان معمولا هزینه بیشتری دریافت می‌کنند.

تلفن مشاوره نوروکمپ

برای دریافت مشاوره بر روی تصویر بالا کلیک نمایید.

 

نوع امکانات و تسهیلات کمپ

نوع امکانات و تسهیلاتی که کمپ مربوطه برای بیماران فراهم کرده است در تعرفه مراکز ترک اعتیاد تاثیرگذار است.

امکانات رفاهی

امکانات رفاهی مانند استخر شنا، سالن بدنسازی، ماساژ درمانی، مشاوره تغذیه و موارد دیگر همگی در هزینه کمپ ترک اعتیاد خصوصی موثر است.

نوع تغذیه

یکی از عوامل مهمی که باید در دوران ترک اعتیاد به آن توجه ویژه داشت تغذیه است چرا که افراد معتاد از لحاظ تغذیه اهمیت چندانی نمی‌دهد و بدن آن‌ها با کمبود مواد مغذی روبرو می‌شود بنابراین باید به تغذیه در دوران ترک اعتیاد اهمیت ویژه ای داد تا بدن بیماران بتواند سموم را دفع کرده و سریع‌تر سلامتی خود را بدست آورند.

مدت زمان درمان در کمپ

بسته به نیازهای فرد و نوع اعتیادی که در حال ترک آن است و مدت زمان مصرف و شرایط جسمی مدت زمان درمان و ترک اعتیاد از 30 تا 90 روز متفاوت است. بدیهی است که هرچه این مدت زمان بیشتر باشد قیمت کمپ ترک اعتیاد هم بالاتر خواهد بود.

 

تلفن مشاوره نوروکمپ

برای دریافت مشاوره بر روی تصویر بالا کلیک نمایید.


8 پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند